Obrona rozprawy doktorskiej p. Krzysztofa Fornalskiego

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że w dniu 23 października 2012 r. w warszawskiej filii Narodowego Centrum Badań Jądrowych miała miejsce publiczna obrona rozprawy doktorskiej członka ZSzP p. Krzysztofa Fornalskiego zatytułowanej "Analiza wybranych danych dotyczących wpływu niskich dawek promieniowania jonizującego na organizmy".

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Read more...
 

Życzenia Świąteczne

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy w deklaracjach podatkowych za rok 2012 przekazali 1 % swojego podatku na rzecz Związku Szlachty Polskiej! Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego posiadającą stałe źródło dochodu jedynie w postaci skromnych składek członkowskich. Stąd też dodatkowe wpłaty, dokonywane zarówno przez Członków Związku, jak i przez osoby będące jego Sympatykami (w szczególności w formie tzw. 1%), są dla nas cenną pomocą w prowadzonej pro publico bono działalności.

Wierzymy, że nie zapomną Państwo o nas także w czasie wypełniania swoich deklaracji podatkowych za rok 2013!

Zarząd Główny
Związku Szlachty Polskiej

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Obchody 20-lecia Związku Szlachty Polskiej

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia relacji z obchodów 20-lecia Związku Szlachty Polskiej. Poza krótkim opisem wydarzenia i zdjęciami, umieściliśmy między innymi nagrania dwóch wykładów z rocznicowej konferencji.

Materiały znajdują się pod adresem - http://www.szlachta.org.pl/kronika-2015/obchody-20-lecia-zwizku-szlachty-polskiej.html

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
More Articles...
Page 12 of 57