Wyniki XIII Ogólnopolskiego Konkursu Moniuszkowskiego "ARIA i PIEŚŃ WIECZORNA"

Pod tym linkiem znajdą Państwo wyniki XIII Ogólnopolskiego Konkursu Moniuszkowskiego "ARIA i PIEŚŃ WIECZORNA", który został zakończony 29 września - KONCERTEM LAUREATÓW w Pałacu i Branickich w Białymstoku.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

III Ogólnopolska Konferencja Genealogiczna

Zarząd Główny Związku Szlachty Polskiej z przyjemnością obejmuje patronatem naszego stowarzyszenia III Ogólnopolską Konferencję Genealogiczną organizowaną przez Stowarzyszenie Opolscy Genealodzy w Brzegu w dniach 14-16 października 2016 r.

http://genealodzy.opole.pl/konferencja2016/nabor

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Jurta, kumys i step – obrazki z dawnego i współczesnego Kazachstanu

Zarząd Oddziału Warszawskiego Związku Szlachty Polskiej serdecznie zaprasza na spotkanie Członków Oddziału Warszawskiego, które odbędzie się dnia 18 marca 2017. (sobota) o godzinie 11.00 w Klubie Kultury na Saskiej Kępie, przy ul. Brukselskiej 23 w Warszawie.

Jako prelegent wystąpi pan dr Łukasz Lubicz Łapiński –prezes oddziału ZSzP w Białymstoku, historyk i genealog wykorzystujący w swoich pracach badania genetyczne.

Tytuł prelekcji - „Jurta, kumys i step – obrazki z dawnego i współczesnego Kazachstanu". Usłyszeć będzie można m.in. o wrażeniach z pobytu na kazachskim uniwersytecie jak również genealogii tamtejszych rodzin.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich członków i sympatyków Związku Szlachty Polskiej wraz z rodzinami.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Prelekcja ZSzP w Ośrodku Wsparcia "Partnerzy"

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w dniu 2 marca 2017 r. pani Iwona Zawisza-Chrzanowska, konsultantka Związku Szlachty Polskiej do spraw integracji, gościła z prelekcją w Ośrodku Wsparcia „Partnerzy" w Warszawie, zajmującym się pomocą osobom niepełnosprawnym (w szczególności z niepełnosprawnością intelektualną).

Spotkanie miało na celu przybliżenie podopiecznym ośrodka historii, zwyczajów i współczesnej roli szlachty polskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą relacją oraz ze zdjęciami z prelekcji, które są dostępne na fanpage'u Ośrodka Wsparcia „Partnerzy" na portalu Facebook pod następującym linkiem:
https://www.facebook.com/OsrodekPartnerzy/posts/1312775585427331

Zarząd Główny
Związku Szlachty Polskiej

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
More Articles...
Page 19 of 53