List of Member Families

Newly admitted members

  • 23 IV 2019 r.- * Chotkowski h.Ostoja (ze szlachty ziemi ciechanowskiej), * Kobyliński h.Łodzia (ze szlachty ziemi ciechanowskiej ), * Doliński h. Sas (ze szlachty  województwa ruskiego), * Baczewski h.Lubicz (ze szlachty ziemi łomżyńskiej), * Długoborski h.Topór (ze szlachty ziemi łomżyńskiej), * Korsak h.Korsak (ze szlachty woj.połockiego), * Skrocki (ze szlachty ziemi wiskiej), * Drozdowski h.Jastrzębiec (ze szlachty ziemi wiskiej), * Lassota-Kaliński (ze szlachty woj.ruskiego)
  • 25 I 2019 r. - *Długoborski h.Topór (szlachta woj.mazowieckiego, ziemia łomżyńska), *Jurewicz h.Lubicz (szlachta woj.wileńskiego), *Kamieński  (szlachta woj.kaliskiego), * Korsak h.własnego (szlachta woj. połockiego), * Kulesza h. Ślepowron (szlachta woj. podlaskiego, ziemia bielska), * Łapiński h. Lubicz (szlachta woj. podlaskiego, ziemia bielska), * Pogorzelski (szlachta woj. podlaskiego, ziemia drohicka), * Sasinowski h. Lubicz (szlachta woj.mazowieckiego, ziemia łomżyńska), * Święćkowski (szlachta woj.mazowieckiego, ziemia łomżyńska)
  • 1 XII 2018 r. - *Żebrowski h.Półkozic (z drobnej szlachty mazowieckiej), *Szprynger (szlachta guberni wileńskiej), *Wiszniowska h.Prus I (szlachta woj.podolskiego), *Tański h.Nałęcz ( z odwiecznej szlachty mazowieckiej)
  • 11 VII 2018 r. - *Pongowski h.Pobóg (szlachta dawnego woj.sieradzkiego), *Pongowski h.Pobóg (szlachta dawnego woj.sieradzkiego),*Pongowski  h.Pobóg (szlachta dawnego woj.sieradzkiego)
  • 11 V 2018 r. - *Godlewski h.Gozdawa
  • 24 III 2018 r. - *Roguski h.Awdaniec , *Święcicki h.Jastrzębiec, *Jarociński h.Jastrzębiec, *Wiszniowski h.Prus I ( szlachta woj.podolskiego), *Święcicki  h.Jastrzębiec, *Chrul h.Prawdzic (szlachta powiatu lidzkiego)

List of Member Families

 

  • Adamowicz
  • Baczewski
  • Baraniecki
  • Bartołd
  • Benedyktowicz
  • Białkowski
  • Biały
  • Biliński
  • Bogusławski
  • Bogusz
  • Borewicz
  • Bortkiewicz
  • Boznański
  • Brzeziński
  • Buchowiecki
  • Janota-Bzowski
  • Jaxa-Chamiec
  • Chełstowski
  • Chodakowski
  • Cholewicki
  • Chotkowski
  • Chrostowski
  • Chrul
  • Chrzanowski
  • Chybowski
  • Cichowski
  • Ciundziewicki
  • Czaczkowski
  • Czapski
  • Czartoryski
  • Czernicki
  • Czernicki
  • Dąbrowski
  • Długoborski
  • Dobrowolski
  • Doliński
  • Dombrowicz
  • Dowgiałło-Zawisza
  • Drągowski
  • Drozdowski
  • Dwernicki
  • Dymowski
  • Dzieżyc
  • Ejsmont
  • Engeström
  • Forkiewicz
  • Fornalski
  • Frankowski
  • Gajewski
  • Gawski
  • Gąsiorowski
  • Gąsowski
  • Giecewicz
  • Giziński
  • Godlewski
  • Gołaszewski
  • Gorzechowski
  • Gosiewski
  • Górski
  • Grabowski
  • Grocholski
  • Grzymała
  • Gumiński
  • Gumowski
  • Gutowski
  • Hładki
  • Hryniewiecki
  • Hubarewicz
  • Ilcewicz
  • Iskrzycki
  • Iwanowski
  • Iwaszkiewicz
  • Iwicki
  • Jacuński
  • Jałbrzykowski
  • Janczewski
  • Janiszewski
  • Janowski
  • Jarociński
  • Jarocki
  • Jastrzębski
  • Jaworski
  • Jocz
  • Jundziłł
  • Jurewicz
  • Kaczkowski
  • Kaczyński
  • Kalinowski
  • Kamieński
  • Kamiński
  • Karpowitz
  • Karski
  • Kistowski
  • Klimaszewski
  • Kluczyński
  • Kniszewski
  • Kobosko
  • Kobyliński
  • Komarnicki
  • Kopeć
  • de Korab Adamkowicz Krynicki
  • Korsak
  • Kotwicki
  • Kozłowski
  • Kozubowski
  • Krajewski
  • Krasicki
  • Krasnodębski
  • Kromplewski
  • Kropiewnicki
  • Kuczyński
  • Kulesza
  • Kwiatkiewicz
  • Kwilecki
  • Laskowski
  • Lassota - Kaliński
  • Leszczyński
  • Leśniewski
  • Letowt
  • Lipiński
  • Łabinowicz
  • Łada
  • Łaguna
  • Łapiński
  • Łoś
  • Łotoczko
  • Łucki
  • Łupiński
  • Martynowicz
  • Massalski
  • Mayerberg
  • Michałowski
  • Mierzejewski
  • Mieszkowski
  • Miłaczewski
  • Missuna
  • Mocarski
  • Modliński
  • Modzelewski
  • Morawski
  • Mossakowski
  • Mościcki
  • Nałęcz-Przybysławski
  • Nekanda-Trepka
  • Nieciecki
  • Niemira
  • Niemirowicz-Szczytt
  • Nowosielski
  • Obidziński
  • Obrocki
  • Ołdakowski
  • Orlikowski
  • Orłowski
  • Ostropolski
  • Pacynko
  • Pawłowski
  • Pietrzkiewicz
  • Pilecki
  • Korwin-Piotrowski
  • Plewako
  • Podczaski
  • Podoski
  • Pogorzelski
  • Pongowski
  • Poniński
  • Popławski
  • Pretkiel
  • Pruszak
  • Przeździecki
  • Pszczółkowski
  • Purzycki
  • Pyrzanowski
  • Radczyc
  • Rakowski
  • Rekowski
  • Rodowicz
  • Roguski
  • Romanowski
  • Saryusz-Romiszewski
  • Rudnicki
  • Ruszczyński
  • Rutkowski
  • Rzewuski
  • Sankowski
  • Sarosiek
  • Sasinowski
  • Sielicki
  • Sienkiewicz
  • Skakowski
  • Skarbek
  • Skarzyński
  • Skrocki
  • Skwirczyński
  • Sługocki
  • Smolnicki
  • Sperski
  • Stankiewicz
  • Stężycki
  • Stojałowski
  • Stołyhwo
  • Strażyc
  • Stypułkowski
  • Suwiński
  • Szalewicz
  • Szczepankowski
  • Szczerbiński
  • Szprynger
  • Świderski
  • Święcicki
  • Święćkowski
  • Śnieżko-Błocki
  • Tański
  • Teleżyński
  • Terpiłowski
  • Thun
  • Truskolaski
  • Truszkowski
  • Tumiłowicz
  • Turno
  • Umiastowski
  • Walknowski
  • Warpechowski
  • Watta-Skrzydlewski
  • Wąsowski
  • Węsierski
  • Wierciński
  • Wierzbicki
  • Wilczewski
  • Wiszniewski
  • Wiszniowski
  • Wiszowaty
  • Wiśniewski
  • Władyczański
  • Wnorowski
  • Wojnicz
  • Wojno
  • Wóycicki
  • Wróblewski
  • Wrycza
  • Wrzosek
  • Wyszomirski
  • Zakrzewski
  • Zaniewski
  • Zdrojkowski
  • Zdzienicki
  • Żebrowski
  • Żmijewski
  • Żuk
  • Żywicki
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com