Polityka prywatności

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Szlachty Polskiej z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 43 lok. 110, 00-680 Warszawa (dalej: „Administrator”).
2. Celami przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora jest prowadzenie działalności statutowej.
3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Pani/Pana zgoda wyrażona na przetwarzanie danych osobowych w tym w celu przetwarzania wizerunku.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak podania danych osobowych uniemożliwi Administratorowi przeprowadzenia procesu rekrutacji i Pani/Pana członkostwo w Związku Szlachty Polskiej.
5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych, czyli podmiotami, którym Administrator może ujawniać dane osobowe mogą być:
- firmy księgowe lub audytorskie, które prowadzą rozliczenia księgowe, płacowe lub świadczą usługi audytorskie na rzecz Administratora,
- kancelarie prawne świadczące obsługę prawną Administratora,
- firmy informatyczne i firmy zapewniające wsparcie i zarządzanie infrastruktury IT Administratora.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres Pani/Pana członkostwa, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na przechowywanie danych osobowych przez okres dłuższy. Pani/Pana dane mogę być także przechowywane przez dłuższy okres w szczególności w celach wydawniczych i archiwalno-naukowych.
7. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia danych, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne i faktyczne.
8. W sytuacji, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego kontrolującego sposób przetwarzania danych osobowych.

 

Polityka Cookies (Ciasteczek)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com