Informacja dla mediów

Szanowni Państwo!

Jeżeli zamierzają Państwo napisać artykuł albo poprowadzić audycję radiową lub telewizyjną, zapraszamy do skorzystania z zasobów stron internetowych Związku Szlachty Polskiej. Prosimy zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat Związku Szlachty Polskiej oraz jej władz - Zarządu Głównego i Zarządów Oddziałów.

Znak (logo) Związku Szlachty Polskiej jest dla Państwa dostępny do pobrania w kilku formatach. Prosimy o informowanie kiedy i w jakich publikacjach znak ZSzP się pojawi.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Zarząd Główny Związku Szlachty Polskiej

 

Szanowni Państwo!
 
W związku z pojawiającymi się w przestrzeni medialnej sprzecznymi informacjami i kierowanymi do nas licznymi zapytaniami, dotyczącymi byłego członka Związku Szlachty Polskiej - pana Huberta Massalskiego, niniejszym informujemy, że  4.11. 2016 roku złożył on ( z powodów osobistych ) rezygnację z pełnionej w Zarządzie Głównym funkcji sekretarza oraz rezygnację z członkostwa w naszym stowarzyszeniu. Wybrany 3.03.2018 r. nowy Zarząd Główny VI kadencji na lata 2018-2023 , zgodnie z obowiązującym statutem podjął w dniu 16.03.2018 r. uchwałę  nr.11/ 2018  o skreśleniu pana Huberta Massalskiego z listy członków Związku Szlachty Polskiej.

                                                                                   Zarząd Główny Związku Szlachty Polskiej
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com