Specjalne oferty dla Członków ZSzP

Oferta wykonania filmu o rodzinnej historii

SPECJALNA OFERTA SKIEROWANA DO CZŁONKÓW ZWIĄZKU SZLACHTY POLSKIEJ I ICH RODZIN

Rodzimy się, żyjemy i odchodzimy z tego świata. Zostają po nas fotografie, zapiski i rodzinne przekazy. Czasami jednak trudno odtworzyć pełną historię rodziny, bo z samych fotografii możemy odczytać tylko trochę, a pamięć okazuje się z upływem lat coraz bardziej zawodna.Nasza oferta to szansa na przekazanie następnym pokoleniom historii Państwa rodziny udokumentowanej filmową kamerą.

Dzięki temu fotografie ożyją. Z ekranu swoim własnym głosem opowiecie Państwo historię swojego rodu, a obejrzeć Was i wysłuchać będą mogli dzięki temu za kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset lat również ci, którzy dzisiaj jeszcze się nie urodzili!

Jesteśmy doświadczoną ekipą dziennikarzy-filmowców. Mamy w swoim dorobku kilkadziesiąt filmów dokumentalnych i jesteśmy autorami ponad stu notacji – wielogodzinnych wspomnień działaczy opozycji demokratycznej i „Solidarności”, realizowanych w ostatnich latach na zlecenie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Read more...
 

Pracownia Architektury Krajobrazu Invest in Green - Przywracamy Blask Zieleni Zabytkowej

W Polsce ogrody od zawsze budowały prestiż ich posiadaczy.
Nie było magnata bez ogrodu o wielkiej powierzchni, szlachcica bez wiejskiego parku.”
(dr Marek Szumański, Katedra Architektury Krajobrazu SGGW)

Zespół dyplomowanych architektów krajobrazu oferuje Państwu profesjonalne usługi z zakresu rewaloryzacji, adaptacji, rewitalizacji zabytkowych założeń ogrodowych i parkowych. Specjalną ofertę z upustem 10% kierujemy do Członków Związku Szlachty Polskiej, Właścicieli i Opiekunów założeń pałacowo-parkowych, dworskich i willowych.

http://www.investingreen.pl/

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

BarmanBlues.com - usługi barmańskie i sommelierskie, wynajem mobilnego baru

Dla Członków Związku Szlachty Polskiej zapewniamy 20% upustu na barmańską obsługę imprez oraz 15% upustu na wynajem mobilnego baru od cen podanych na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Read more...
 

Pracownia Autorska DOMY POLSKIE® arch. Beaty Kazimierskiej – Korsak

Udziela bezpłatnych konsultacji i porad Członkom ZSzP w zakresie architektury, budownictwa i przepisów prawa budowlanego w zakresie posiadanych przez pracownię uprawnień, przy czym mowa jest o konsultacjach dotyczących wyłącznie inwestycji własnych członków ZSzP w liczbie nie więcej jak trzy porady w sprawie jednej inwestycji.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Read more...
 

Dariusz M. Wiszniewski Pracownia Herbów Ręcznie Wykonywanych

Dla Członków Związku Szlachty Polskiej, w pracowni p. Dariusza M. Wiszniewskiego - upusty 10%-20%, oraz krótsze terminy wykonania.

http://herby.pracownia.com/

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Certyfikaty Energetyczne Budynków

Od 2010 roku wszystkie nowe budynki, czy to mieszkalne, czy użytkowe, muszą posiadać tzw. świadectwo charakterystyki energetycznej (zwane też certyfikatem energetycznym). Od 2011 roku także budynki i mieszkania nabywane z drugiej ręki.

W związku z powyższym przedstawiamy specjalną ofertę dla Członków ZSzP - 50% zniżki na świadectwo energetyczne budynku lub mieszkania. Certyfikaty sporządza członek ZSzP, Krzysztof W. Fornalski, który posiada uprawnienia Ministerstwa Infrastruktury (numer wpisu do rejestru: 4090; numer uprawnienia: 1369/2009).

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Read more...