Oferta wykonania filmu o rodzinnej historii

SPECJALNA OFERTA SKIEROWANA DO CZŁONKÓW ZWIĄZKU SZLACHTY POLSKIEJ I ICH RODZIN

Rodzimy się, żyjemy i odchodzimy z tego świata. Zostają po nas fotografie, zapiski i rodzinne przekazy. Czasami jednak trudno odtworzyć pełną historię rodziny, bo z samych fotografii możemy odczytać tylko trochę, a pamięć okazuje się z upływem lat coraz bardziej zawodna.Nasza oferta to szansa na przekazanie następnym pokoleniom historii Państwa rodziny udokumentowanej filmową kamerą.

Dzięki temu fotografie ożyją. Z ekranu swoim własnym głosem opowiecie Państwo historię swojego rodu, a obejrzeć Was i wysłuchać będą mogli dzięki temu za kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset lat również ci, którzy dzisiaj jeszcze się nie urodzili!

Jesteśmy doświadczoną ekipą dziennikarzy-filmowców. Mamy w swoim dorobku kilkadziesiąt filmów dokumentalnych i jesteśmy autorami ponad stu notacji – wielogodzinnych wspomnień działaczy opozycji demokratycznej i „Solidarności”, realizowanych w ostatnich latach na zlecenie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Nasza oferta 

Przeprowadzenie notacji – pierwsze 3 godziny: 1500 złotych, każda następna rozpoczęta godzina: plus 300 złotych.

Za cenę 4980 złotych oferujemy Państwu zmontowany profesjonalnie, o jakości tzw. emisyjnej (umożliwiającej użycie go w telewizji lub kinie) 45 – minutowy film, na który złożą się:

  • sfilmowana ikonografia (zdjęcia, pamiątki rodzinne, ważne dokumenty, plany zabudowań itp.),
  • wybrane przez Państwa fragmenty notacji,
  • podkład muzyczny, Otrzymacie Państwo pięć płyt DVD z notacjami i filmem, oczywiście można zamówić także więcej egzemplarzy.

Film wykonany przez nas może być wspaniałym prezentem wręczanym naszym najbliższym przy okazji ważnych uroczystości rodzinnych! 

W razie zainteresowania prosimy o kontakt ze Związkiem Szlachty Polskiej pod adresem e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com