Kronika

 

21 lutego 2008, Sopot Delegacja Zarządu Oddziału Związku w Sopocie spotkała się z Prezydentem Miasta Sopotu, Panem Jackiem Karnowskim.

Wizyta u Prezydenta Miasta Sopotu, Pana Jacka Karnowskiego


 

    21 lutego 2008 o godzinie 12:10 w Urzędzie Miasta Sopotu przy ulicy Kościuszki 25/27 miało miejsce spotkanie z Prezydentem Miasta Sopotu, Panem Jackiem Karnowskim. W spotkaniu wzięli udział: Prezes Oddziału Związku Szlachty Polskiej w Sopocie Pani Justyna Preyss h. Jastrzębiec i Sekretarz Oddziału Pan Andrzej Chądzyński h. Ciołek. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a Pan Prezydent przychylnie ustosunkował się do założeń i celu jaki przyświecał powołaniu i przyszłej działalności Oddziału Związku w Sopocie.

    Pan Andrzej Chądzyński poprosił o możliwość udostępnienia lokalu na potrzeby organizowania spotkań Oddziału, do prośby tej Pan Prezydent się przychylił, proponując skorzystanie z pomieszczeń, które są w dyspozycji Urzędu Miasta. Prezes zobowiązała się do przedstawienie planu działania Oddziału na najbliższy rok, i zaproponowała spotkanie w niedługim czasie z Zarządem Głównym Związku Szlachty Polskiej.

    Na tym spotkanie zakończono.

Justyna Preyss h. Jastrzębiec
Prezes
Oddziału ZSzP w Sopocie

 

21 lutego 2008, Sopot Delegacja Zarządu Oddziału Związku w Sopocie spotkała się z Prezydentem Miasta Sopotu, Panem Jackiem Karnowskim.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com