Kronika

 

28 czerwca 2008 r., Spotkanie Związku Szlachty Polskiej w Chojnicach

Dnia 28 czerwca 2008 r. o godz. 16.00 rozpoczęło się spotkanie członków Związku Szlachty Polskiej w Chojnicach.

Spotkanie miało się rozpocząć wcześniej przygotowaną atrakcją, jaką miała być przejażdżka bryczką w miejscowości Nowa Cerkiew koło Chojnic. Niestety warunki atmosferyczne (padał deszcz i wiał silny wiatr) uniemożliwiły nam skorzystanie z tej przyjemności. 
Nie bacząc na wyżej wspomnianą przeszkodę, spotkanie odbyło się w restauracji znajdującej się w centrum miasta, z widokiem na fosę i pozostałości średniowiecznych murów obronnych.

W spotkaniu udział wzięły następujące osoby:
1. WP Beata Ewelina Wika Czarnowska h. Sas odm.
2. WP Marta Wika Czarnowska h. Sas odm.
3. Prezes ZSzP WP Marcin Michał Wiszowaty h. Roch
4. WP Tomasz Marcin Cisewski h. własnego 

Ponadto jeszcze kilka osób wyrażało ochotę przybycia na spotkanie, jednakże ze względu na pełnienie ważnych obowiązków lub przebywanie poza granicami naszego kraju nie mogły dotrzeć. Jednocześnie zapewniły, że w najbliższym możliwym terminie będą obecne w Chojnicach. Oczywiście nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na tę okazję.
Spotkanie miało charakter towarzyski, jednocześnie okazało się bardzo owocne i na pewno pomocne w dalszej działalności Związku w Chojnicach.
Uczestnicy spotkania zgłosili chęć uczestnictwa w kolejnych spotkaniach i wyrazili nadzieję, że wkrótce będzie taka możliwość. 
Spotkanie zakończyło się około godz. 20.00

Tomasz Marcin Cisewski h. własnego
Regionalny Przedstawiciel Związku Szlachty Polskiej
w Chojnicach

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com