Kronika

 

Spotkanie integracyjne członków i sympatyków

Stowarzyszenie Historyków Sztuki, Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków, Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, Związek Szlachty Polskiej, Pani Izabela Sierakowska-Tomaszewska i Muzeum Narodowe w Gdańsku

Zapraszają

na spotkanie integracyjne członków i sympatyków które odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2016 r. w pałacu Sierakowskich w Waplewie Wielkim – Muzeum Tradycji Szlacheckich i Ziemiańskich, oddziale MN.

W programie:

  • 11.00 – powitanie przez kustoszy: Macieja Kraińskiego i Dobromiłę Rzyską-Laube
  • 11.15 – 14.00 – zwiedzanie pałacu, kaplicy i parku, wykład na temat przeszłości i przyszłości pałacu
  • 14.15 – przekąska w pałacu, dyskusje w grupach i podgrupach
  • Ok. 16.00 powrót

Przejazd do Waplewa Wielkiego własnym transportem, ok. 90 minut. Trasa 1: Gdańsk na Warszawę, przed Nowym Dworem skręt na Malbork , w Malborku na Dzierzgoń, w Ramotach w prawo 2 km do Waplewa Wielkiego. Trasa 2: autostradą na Łódź, skręt na Malbork c.d. j.w.

Prosimy o przygotowanie opłaty 20 zł od osoby za przekąskę i koszty organizacyjne. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa do wtorku 5 kwietnia (obowiązkowo) na adresy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Maciej Rydel 
wiceprezes Oddziału Gdańskiego SHS
wiceprezes Oddziału Gdańskiego PTZ

Zaproszenie dostępne tutaj (.PDF 174KB).

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com